Kolonie Siedem Przygód

 

 

Kolonie 2015
"Kolonia Siedem Przygód"

dla osób 10-14 latCharakterystyka imprezy:

Każdego, kto nie lubi wakacyjnej nudy i chce aktywnie spędzić czas, zapraszamy do Węgorzewa! Przygotowaliśmy dla Was 7 różnych atrakcji na 7 dni obozu. Oprócz tych siedmiu tematycznych dni, czekają Was też zajęcia sportowe, plastyczne, gry i zabawy terenowe, wycieczki autokarowe, konkursy, wieczorne ogniska, dyskoteki i moc innych fascynujących rozrywek. Forma i zakres zajęć będzie dostosowana do wieku uczestników.


Uczestnicy:

Nie muszą posiadać doświadczenia ani wiedzy żeglarskiej. Jedynym wymaganiem jest ukończenie 10 roku życia. Nie ma żadnych wymogów dotyczących zdrowia i kondycji uczestników.

 

Zakwaterowanie:

Domki kempingowe 6 - osobowe (łóżko, pościel) na terenie ośrodka, łazienki ogólnodostępne w pawilonie sanitarnym.

 

Wyżywienie:

W stołówce ośrodka (śniadanie, obiad, kolacja). Podczas całodniowych zajęć uczestnicy jedzą śniadanie i obiadokolację w stołówce ośrodka oraz otrzymują prowiant na czas zajęć.

 

Program imprezy:

 

Przygoda – żeglarstwo: rozpoczniecie od omówienia zasad bezpieczeństwa na jachcie i użycia sprzętu ratunkowego. Po krótkim szkoleniu, wypłyniecie na całodniowy rejs przez jeziora Święcajty, Bodma, Mamry i Przystań. Każdy będzie mógł siedzieć za sterem, obsługiwać żagle i liny. Nauczycie się podstawowych węzłów i komend żeglarskich. Staniecie na kąpiel przy piaszczystej plaży na bezludnej Kociej Wyspie. Wieczorem usiądziecie przy żeglarskim ognisku, żeby pośpiewać szanty.

Przygoda  – paintball: bądźcie gotowi na dużą dawkę adrenaliny! Tego dnia przeżyjecie prawdziwą wojnę na kulki z farbą. Od rana przejdziecie szkolenie i chrzest na polu paintballowym. Rozegracie tu kilka strategicznych potyczek i meczy. Po południu czeka Was natomiast wielka przygoda na bezludnej wyspie. Na 20 hektarach zróżnicowanego terenu, odciętego wodą od stałego lądu, będziecie tylko Wy i instruktorzy paintballa.

Przygoda – strzelectwo: tego dnia czekają na Was zawody strzeleckie. Do Waszej dyspozycji będą wiatrówki, łuki, proce, pneumatyczne repliki karabinu Beretta i pistoletu Walter. Mnóstwo konkursów, zabaw drużynowych i nagród. Wieczorem obozowa dyskoteka.

Przygoda  – wodne szaleństwo: to jedyna przygoda, która trwa dłużej niż jeden dzień. Pierwszą jej częścią będzie wycieczka do Parku Wodnego Tropikana. Drugą – olimpiada wodna na plaży przy ośrodku. Zabawy i konkursy w wodzie, a także przejażdżki motorówką i na „bananie”. 

Przygoda  – konie: czyli dzień w stadninie. Od rana dowiemy się najważniejszych rzeczy o przyjaźni człowieka z koniem. Nauczymy się dbać o zwierzaki, czyścić, karmić, poić. Potem każdy z uczestników będzie miał indywidualną lekcję jazdy konno. Na koniec wszyscy razem pojedziemy na przejażdżkę bryczkami po lesie.

Przygoda  – bezludna wyspa: czyli survival i orienteering w najlepszym wydaniu! Na prawdziwej 20 hektarowej bezludnej wyspie rozbijemy na cały dzień obóz. Przeprawimy się tratwą, zbudujemy szałas, rozpalimy ognisko bez użycia zapałek, w poruszaniu się po terenie nauczymy się korzystać z mapy i kompasu.

Przygoda  – latawce: to prawdziwa, czysta radość. Od samego rana zajmiemy się ich budową i ozdabianiem tak żeby swoje umiejętności mogli wykorzystać zarówno utalentowani technicznie jak i plastycznie. Po południu będziemy bawić się zbudowanymi przez nas cudami jak i profesjonalnymi latawcami akrobatycznymi i komorowymi. Uwieńczeniem dnia będzie wspólne zdjęcie z wysokości zrobione ze specjalnego latawca do filmowania.

 


Terminy i ceny:

 

Cena
KO 1 28 czerwca - 11 lipca 1695 zł
KO 2 12 lipca - 25 lipca 1695 zł
KO 3 26 lipca - 08 sierpnia 1695 zł
KO 4 09 sierpnia - 22 sierpnia 1695 zł
KO 5 23 sierpnia - 29 sierpnia 700 zł

 

REZERWACJA MIEJSC - FORMULARZ ONLINE
Przekreślone terminy oznaczają iż nie prowadzimy już zapisów na dany turnus.

 

Cena obejmuje: wyżywienie, zakwaterowanie, program, opiekę kadry, ubezpieczenie. 

Cena nie obejmuje: dojazdu, imprez fakultatywnych.

* w terminie 7 dniowym program będzie realizowany w ograniczonym zakresie.

Imprezy fakultatywne:

Całodzienny spływ kajakowy rzeką Sapiną - 80 zł.

UWAGA! Programy naszych imprez są bardzo bogate i korzystanie z zajęć fakultatywnych może wymagać rezygnacji z niektórych zajęć podstawowych.


Dojazd:

Dojazd: fakultatywny z Częstochowy, Elbląga, Gdańska, Gdyni, Gniezna, Katowic, Kielc, Koszalina, Krakowa, Lublina, Łodzi, Olsztyna, Piotrkowa Tryb., Poznania, Radomia, Skierniewic, Szczecina, Torunia, Warszawy, Wrocławia. Szczegóły w tabelach na stronie dojazd - zobacz tutaj.

 

 

Organizator:

Organizatorem wyjazdu jest Biuro Turystki Żeglarskie "Róża Wiatrów". BTA Gertis, jako agent, pośredniczący w sprzedaży tego typu imprez turystycznych, mam możliwość wyboru spośród najbardziej rzetelnych organizatorów wypoczynku młodzieżowego. W związku z tym możesz mieć pewność, że wyjazd zorganizowany zostanie na najwyższym poziomie.

 

Ubezpieczenie:

Wszyscy uczestnicy ubezpieczeni są w zakresie NNW na kwotę 10.000 zł. Dodatkowo BTA "Gertis" oraz BTŻ Róża Wiatrów posiada ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej organizatora i pośrednika turystyki.

Touroperator: BTŻ "Róża Wiatrów"


Linki:
>> REZERWACJA MIEJSCA
>> Co zabrać na obóz żeglarski?

Inne wyjazdy młodzieżowe na Mazurach:

Kolonie żeglarskie 8-13 lat
Rejsy żeglarskie "Przez Całe Mazury" 13-19 lat
> Szkolenia żeglarskie 14-19 lat

 

 

 

 

kolonia mazury
kolonia mazury

kolonia mazury

kolonia mazury

kolonia mazury

Dojazd i faktura za obóz

W związku z pojawiającymi się wielokrotnie pytaniami informujemy:

1. Dojazd uczestnika należy zgłosić na maksymalnie 14 dni przed obozem (najkorzystniej podczas zgłoszenia). Wpłaty za dojazd należy dokonać przelewem, nie ma możliwości opłacania dojazdu w miejscu zbiórki. Wszelkie zmiany dojazdu można dokonywać nie później niż 14 dni przed rozpoczęciem imprezy. 

2. Jeśli uczestnik zainteresowany jest Fakturą VAT wskazane jest aby zgłosił ten fakt podczas rezerwacji miejsca. Faktury wystawiamy nie później niż 7 dni od daty zaksięgowania zaliczki. Nie ma możliwości wystawienia faktury na opłaty uiszczone we wcześniejszym terminie.


facebook